Електричен тример
350W - 250mm
FERM GTM1002

Спецификации:
◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz
◆ Моќност: 350W
◆ Ширина на косење: 250mm
◆ Брзина на празен од: 0-11.500/min.
◆ Дебелина на жиците: 1.2mm
◆ Тежина: 3.0kg

Гаранција: 1 година

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електричен тример

  • Шифра на производ: GTM1002
  • Достапност: На залиха
  • 1,999MKD


Поврзани производи

Електрична косилка

Електрична косилка

Електрична косилка  1100W - 320mm  FERM LMM1011 Спецификации: ◆ Напон: 230V˜, 50Hz..

4,999MKD

Електрични ножици

Електрични ножици

Електрични ножици 550W - 510mm FERM HTM1003 Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/60Hz ◆ Моќност..

2,999MKD

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач

Електрична дувалка/всисувач 3000W-35lit FERM LBM1009Спецификации: ◆ Напон: 220-240V˜, 50/6..

2,999MKD

Конец за тример

Конец за тример

Конец за тример FERM GTA1001 1.2mm x 6m за GTM1002..

199MKD

Тагови: FERM, GTM1002, 350W, Електричен тример, Гарден алати и перачи