Спецификации:
- Напон: 230-240V~, 50Hz 
- Моќност: 430W 
- Брзина на празен од: 5.000-13.000/min. 
- Дијаметар: 125mm 

Опис:
- Velcro папуча
- Варио.елек.контрола на брзина
- 3m гумен кабел

Вклучено:
- Кутија за прашина
- 2 брусни хартии (P60)

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 2.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: ESM1010


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

ЕКСЦЕНТРИЧНА БРУСИЛКА 430W

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: ESM1010
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD


Поврзани производи

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 180W

ВИБРАЦИОНА БРУСИЛКА 180W

◆ Спецификации: - Напон: 230V~, 50Hz - Моќност: 180W - Брзина на празен од: 12.0..

1,999MKD

ТРАЧНА БРУСИЛКА 950W

ТРАЧНА БРУСИЛКА 950W

◆ Спецификации:  - Напон230V~, 50Hz  - Моќност: 950W  - Големина на лента: 75x533mm&n..

4,499MKD

Тагови: ЕКСЦЕНТРИЧНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ