• Индустриска електрична греалка 3000W EG-3

Квадратура на греење: 30-60m².   

Индустриска електрична греалка со моќност на греење до 3000W.


МОДЕЛ

EG 3 

НАПОН 

230V/50Hz

ГРЕЈНА МОЌ

1500W, 3000W 

ПРОТОК НА ВОЗДУХ

280 m³/h

ВГРАДЕН ТЕРМОСТАТ

КВАДРАТУРА НА ГРЕЕЊЕ 

30-60m² 

ОСИГУРУВАЧ 

16А

ДИМЕНЗИИ 

270х255х400mm

ТЕЖИНА

5,2Kg 

ШИФРА

2300260

 Гаранција: 1 година

◆ Цена: 4.999 денари

 Достава: Бесплатна

◆ Телефон/Вибер: 078 204 142


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Индустриска електрична греалка 3000W EG-3

  • Производител: ProAir
  • Шифра на производ: EG 3
  • Достапност: На залиха
  • 4,999MKD


Поврзани производи

Индустриска електрична трофазна греалка 15kW EG-15

Индустриска електрична трофазна греалка 15kW EG-15

Квадратура на греење: 150-300m².   Индустриската електрична трофазна греалка EG-15 е сигур..

15,999MKD

Тагови: ГРЕАЛКИ