Циркулар за сечење плочки
600W - 180MM FERM TCM1010

Спецификации:
Напон: 230V, 50Hz
Моќност: 600W
Брзина на празен од: 2.950/min.
Регулација на маса: 0°-45°
Димензија: 360x330
Дијаметар диск: 180mm
Отвор: 22.2mm

Опис:
- Безбедносно копче
- Регулација на маса 0°-45°
- Хромирна основа
- Водилка
- Индукциски мотор
- Водено ладење
- Монтажа на работна маса

Вклучено: Дијамантска пила 180x22.2mm – Клуч – Водилка – Заштитни очила – Тампони

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Циркулар за сечење плочки 600W - 180MM

  • Шифра на производ: TCM1010
  • Достапност: На залиха
  • 4,999MKD
  • 3,999MKD


Поврзани производи

Циркулар за сечење плочки 900W - 200mm

Циркулар за сечење плочки 900W - 200mm

Циркулар за сечење плочки900W - 200mm FERM TCM1011Спецификации Напон: 230V, 50Hz Моќност: 900W Бр..

6,999MKD

Тагови: FERM, TCM1010, 600W - 180MM, Циркулар за сечење плочки, Алати и машини