• Блендер стоечки 500W VOX TM-6003

◆ Спецификации: 
- Напон: 220-240V, 50/60Hz 
- Моќност: 500
- Капацитет: 1.5L
- Број на брзини: 2 брзини + пулс опција
- Боја: Црна

◆ Опис:
- 2 додатни садови за сецкање и мелење (капацитет на малите садови: 500 мл)
- Универзален нож од не’рѓосувачки челик
- Едноставно чистење, сите делови се перат во машина за перење на садови
- Гумирани ногарки (без лизгање)
- Компактен и лесен
- Идеален за подготовка на овошни и фитнес пијалоци, милкшејкови, коктели, супи, сосови и храна за бебиња.

◆ Гаранција: 2 години

 Цена: 2.390 денари

◆ Достава: Бесплатна
- Можност за подигање на производите од нашиот магацин: Линк за локација

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на VOX за овој производ: VOX TM-6003

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Блендер стоечки 500W VOX TM-6003

  • Производител: VOX
  • Шифра на производ: TM-6003
  • Достапност: На залиха
  • 2,390MKD


Поврзани производи

Блендер стоечки 500W VOX TM-6105

Блендер стоечки 500W VOX TM-6105

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 500W - Капацитет: 1.6L- Бр..

3,190MKD

Блендер стоечки 500W VOX TM-6002

Блендер стоечки 500W VOX TM-6002

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 500W - Капацитет: 1.5L- Бр..

1,890MKD

Блендер стоечки 500W VOX TM-6006

Блендер стоечки 500W VOX TM-6006

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 500W - Капацитет: 1.5L- Бр..

1,890MKD

Блендер стоечки 500W VOX TM-9000

Блендер стоечки 500W VOX TM-9000

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 500W - Капацитет: 1.5L- Бр..

2,490MKD

Блендер стоечки 300W SEVERIN 3735

Блендер стоечки 300W SEVERIN 3735

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 300W - Вртежи: 20.000/min...

1,899MKD

Тагови: КУЌНИ АПАРАТИ, БЛЕНДЕРИ, БЛЕНДЕРИ VOX