Акумулаторски ударни одвртувачи

Акумулаторски ударен одвртувач 18V - 4.0Ah (една батерија)

Акумулаторски ударен одвртувач 18V - 4.0Ah (една батерија)

◆ Спецификации:  - Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz  - Напон на акумулаторот: 18V Li..

14,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)