Спецификации:
- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
- Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)
- Макс.вртежен момент: 4Nm
- Брзина на празен од: 0-200min.
- Време на полнење: 3-5 часа

Опис:
- Li-lon акумулатор
- Компактен и лесен дизајн
- Мека рачка
- LED светло
- Футер со магнет 1/4 

Вклучено:
- Адаптер за завтрување по агол од 45°
- Адаптер за ексцентрично завтрување
- 1 држач за метален бит
- 11 парчиња битови 25мм

◆ Гаранција: 2 години

Редовна цена: 1.999 денари

Акциска цена: 1.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторски одвртувач 4V - 1.5Ah

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CDM1135
  • Достапност: На залиха
  • 1,999MKD
  • 1,499MKD


Поврзани производи

Акумулаторски одвртувач 3.6V - 1.3Ah

Акумулаторски одвртувач 3.6V - 1.3Ah

◆ Спецификации- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 3.6V Li-lon (1.3Ah..

1,999MKD

Тагови: АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧИ, БАТЕРИСКИ АЛАТИ