Акумулаторски одвртувачи

Акумулаторски одвртувач 3.6V (1.3Ah)

Акумулаторски одвртувач 3.6V (1.3Ah)

◆ Спецификации- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 3.6V Li-lon (1.3Ah..

1,999MKD

Акумулаторски одвртувач 4V (1.5Ah)

Акумулаторски одвртувач 4V (1.5Ah)

◆ Спецификации:- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)- Мак..

1,499MKD 1,999MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)