◆ Спецификации: 
- Напон на полначот: 220V, 50/60Hz             
- Напон на акумулаторот: 16V Li-lon (1.5Ah) 
- Максимален вртежен момент: 23Nm
- Капацитет за дупчење во челик: 6mm; во дрво: 20mm
- Вртежен момент (дупчење со тврда завртка) 26mm
- Брзина на празен од 1 брзина: 0-350min.
- Брзина на празен од 2 брзина: 0-1.300min.
- Стезни позиции: 17+1
- Време на полнење: 1 час

◆ Опис
- Li-lon акумулатор
- LED светло
- Футер 1.0-10mm
- Регулација на стезни позиции
- 2 Механички брзини
- Варио.елек. контрола на брзина
- Кутија за складирање
- Дупчалката е со една батерија

◆ Вклучено:
- полнач
- 1-двостран бит

◆ Гаранција: 1 година

 Цена: 3.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторска дупчалка 16V - 1.5Ah (една батерија)

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CDM1134
  • Достапност: На залиха
  • 3,499MKD


Поврзани производи

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5Ah (две батерии)

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5Ah (две батерии)

◆ Спецификации: - Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 12V Li-lon..

5,499MKD

Акумулаторска дупчалка 18V - 1.5Ah (две батерии)

Акумулаторска дупчалка 18V - 1.5Ah (две батерии)

◆ Спецификации: - Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 18V Li-lon..

6,499MKD

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0Ah PRO (две батерии)

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0Ah PRO (две батерии)

◆ Спецификации:- Напон на полначот: 230-240V, 50Hz- Напон на акумулаторот: 20V Li-lon (2.0Ah)- Брзин..

12,999MKD

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0AH (една батерија, еден полнач во куфер)

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0AH (една батерија, еден полнач во куфер)

◆ Спецификации:- Максимален вртежен момент: 26Nm- Брзина на празен од 1: 0-350min.- Брзина на п..

4,999MKD

Тагови: АКУМУЛАТОРСКИ ДУПЧАЛКИ, ДУПЧАЛКИ, БАТЕРИСКИ АЛАТИ