◆ Спецификации: 
- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
- Напон на акумулаторот: 12V Li-lon (1.5Ah)
- Макс.вртежен момент: 20Nm
- Брзина на празен од: 1: 0-350min.
- Брзина на празен од: 2: 0-1.300min.
- Стезни позиции: 17+1
- Време на полнење: 1 час

◆ Опис:
- Li-lon акумулатор
- 2 Батерии
- LED светло
- Футер 1.0-10mm
- Регулација на стезни позиции
- 2 Механички брзини
- Варио.елек. контрола на брзина
- Кутија за складирање

◆ Вклучено: 
- 2 Батерии Li-lon 
- 2 Битови 
- Полнач

◆ Гаранција: 1 година

◆ Цена: 5.499 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: CDM1119

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5Ah (две батерии)

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CDM1119
  • Достапност: На залиха
  • 5,499MKD


Поврзани производи

Акумулаторска дупчалка 16V - 1.5Ah (една батерија)

Акумулаторска дупчалка 16V - 1.5Ah (една батерија)

◆ Спецификации: - Напон на полначот: 220V, 50/60Hz          ..

3,499MKD

Акумулаторска дупчалка 18V - 1.5Ah (две батерии)

Акумулаторска дупчалка 18V - 1.5Ah (две батерии)

◆ Спецификации: - Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 18V Li-lon..

6,499MKD

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0Ah PRO (две батерии)

Акумулаторска дупчалка 20V - 2.0Ah PRO (две батерии)

◆ Спецификации:- Напон на полначот: 230-240V, 50Hz- Напон на акумулаторот: 20V Li-lon (2.0Ah)- Брзин..

12,999MKD

Тагови: АКУМУЛАТОРСКИ ДУПЧАЛКИ, ДУПЧАЛКИ, БАТЕРИСКИ АЛАТИ