Батериски алати

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

Акумулаторскиот одвртувач FERM CDM1132 е пожелен за секој дом. Задачите во и околу вашиот дом ќе ста..

1,999MKD

Акумулаторска дупчалка

Акумулаторска дупчалка

АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА 16V (1.5Ah) FERM CDM1134 Спецификации:  • Напон на ..

3,499MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5AH FERM CDM1119Спецификации Напон на полначот 100-240V, 50/60H..

3,999MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Спецификации Напон на полначот: 100-240V, 50/60HzНапон акумулатор: 18V Li-lon (1.5Ah)Макс.врт..

5,499MKD

Прикажани од 1 до 4 од вкупно 4 (1 страна/и)