FERM BCM1020 
Спецификации 
Напон: 230V, 50Hz
Моќност: Max. 400W
Брзо полнење: 12A/100S; 6A/180S
Нормално полнење: 6/12V DC, 2A
 
Опис
-   Транспортна рачка
-   Брзо и нормално полнење
-   LCD дисплеј со индикатор
-   Автоматска заштита од куса врска
-   Полнач и стартер
 
Вклучено:  Комплет стеги за акумулатор – 80A осигурувач

Гаранција 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Полнач/Стартер за Акумулатори 6V/12V

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: BCM1020
  • Достапност: На залиха
  • 5,999MKD


Поврзани производи

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

◆ Спецификации:- Напон: 230V, 50Hz - Моќност: Max. 110W - Капацитет на батерија..

2,499MKD

Тагови: ПОЛНАЧИ ЗА АКУМУЛАТОРИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ, АВТОМОБИЛСКА ОПРЕМА