Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg 
FERM - JBM1001   

Спецификации 
Максимална тежина                  2.000kg
Минимална висина                    181mm
Максимална висина                   345mm
Висина на подигање                   116mm
Вретено                                            48mm
Опис
-   Систем за спуштање
-   Компактен дизајн
-   Широк дијапазон на подигање
-   Кутија за складирање
Гаранција 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: JBM1001
  • Достапност: На залиха
  • 1,499MKD


Поврзани производи

Хидраулична дигалка - Max 2000KG FERM TJM1008

Хидраулична дигалка - Max 2000KG FERM TJM1008

СпецификацииМакс.подигање 2.000kgМин.висина 135mmМакс.висина 356mmВисина на подигање 221mm&nbs..

2,999MKD

Тагови: АВТОМОБИЛСКИ ДИГАЛКИ, АВТОМОБИЛСКА ОПРЕМА