Спецификации
Макс.подигање 2.000kg
Мин.висина 135mm
Макс.висина 356mm
Висина на подигање 221mm

 
Опис
-   Цврста конструкција со безбедносен вентил за преотеретување
-   Систем за спуштање
-   Две тркала со тркалачки лежишта
-   Преносна рачка
-   Кутија за складирање

Гаранција 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Хидраулична дигалка - Max 2000KG FERM TJM1008

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: TJM1008
  • Достапност: На залиха
  • 2,999MKD


Поврзани производи

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg FERM - JBM1001   Спецификации Максимална т..

1,499MKD

Тагови: АВТОМОБИЛСКИ ДИГАЛКИ, АВТОМОБИЛСКА ОПРЕМА