АВТОМОБИЛСКА ОПРЕМА

Подобри го барањето

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

ПОЛНАЧ ЗА АКУМУЛАТОРИ 6V / 12V

◆ Спецификации:- Напон: 230V, 50Hz - Моќност: Max. 110W - Капацитет на батерија..

2,499MKD

Полнач/Стартер за Акумулатори 6V/12V

Полнач/Стартер за Акумулатори 6V/12V

FERM BCM1020 Спецификации Напон: 230V, 50HzМоќност: Max. 400WБрзо полнење: 12A..

5,999MKD

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg

Хидраулична шише дигалка - Max 2000kg FERM - JBM1001   Спецификации Максимална т..

1,499MKD

Хидраулична дигалка - Max 2000KG FERM TJM1008

Хидраулична дигалка - Max 2000KG FERM TJM1008

◆ Спецификации: - Максимално подигање: 2.000kg- Минимална висина: 135mm- Максимална висина..

3,999MKD

Магнетен држач за мобилен телефон

Магнетен држач за мобилен телефон

Mоќен универзален магнетен држач за Вашите телефони со ергономски дизајн за во Вашиот..

300MKD

Универзален USB полнач за автомобил со 3 порти

Универзален USB полнач за автомобил со 3 порти

 Универзален USB полнач со висок квалитет. Истовремено можете да полните 3 USB уреди во вашиот ..

150MKD

Прикажани од 1 до 6 од вкупно 6 (1 страна/и)