Ударни дупчалки

Ударна дупчалка 550W FERM PDM1051

Ударна дупчалка 550W FERM PDM1051

Спецификации Напон                      ..

2,099MKD

Ударна дупчалка 800W

Ударна дупчалка 800W

Ударна дупчалка 800W FERM PDM1052 Спецификации  • Напон 220-240V, 50/60Hz  •&n..

2,399MKD

Прикажани од 1 до 2 од вкупно 2 (1 страна/и)