Акумулаторскиот одвртувач FERM CDM1132 е пожелен за секој дом. Задачите во и околу вашиот дом ќе станат многу полесни со оваа алатка! Оваа компактна моќна машина има литиум-јонска батерија од 3.6V - 1.3Ah и LED работно светло. Машината е опремена со мек зафат за полесно за „лежи“ на рака. LED работно светло е многу корисно за прецизност, дури и во темни простори. Одвртувачот CDM1132 доаѓа во робусна кутија за складирање со 27 додатоци и полнач.

Спецификации
• Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
• Напон на акумулаторот: 3.6V Li-lon (1.3Ah)
• Максимален вртежен момент: 4Nm
• Брзина на празен од: 230min.
• Време на полнење: 3 часа

Опис:
• Li-lon акумулатор
• Кочница на вретено
• LED светло
• Футер со магнет 1/4
• Метална кутија за складирање

Вклучено: 27 парчиња прибор – Полнач

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

  • Шифра на производ: CDM1132
  • Достапност: На залиха
  • 1,999MKD


Поврзани производи

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5AH FERM CDM1119Спецификации Напон на полначот 100-240V, 50/60H..

3,999MKD

Акумулаторска дупчалка

Акумулаторска дупчалка

АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА 16V (1.5Ah) FERM CDM1134 Спецификации:  • Напон на ..

3,499MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Спецификации Напон на полначот: 100-240V, 50/60HzНапон акумулатор: 18V Li-lon (1.5Ah)Макс.врт..

5,499MKD

Тагови: FERM, CDM1132, Акумулаторски одвртувач, Алати и машини