◆ Спецификации
- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz
- Напон на акумулаторот: 3.6V Li-lon (1.3Ah)
- Максимален вртежен момент: 4Nm
- Брзина на празен од: 230min.
- Време на полнење: 3 часа

◆ Опис:
- Li-lon акумулатор
- Кочница на вретено
- LED светло
- Футер со магнет 1/4
- Метална кутија за складирање

◆ Вклучено:
- 27 парчиња прибор
- Полнач

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 1.999 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: CDM1132

Акумулаторскиот одвртувач FERM CDM1132 е пожелен за секој дом. Задачите во и околу вашиот дом ќе станат многу полесни со оваа алатка! Оваа компактна моќна машина има литиум-јонска батерија од 3.6V - 1.3Ah и LED работно светло. Машината е опремена со мек зафат за полесно за „лежи“ на рака. LED работно светло е многу корисно за прецизност, дури и во темни простори. Одвртувачот CDM1132 доаѓа во робусна кутија за складирање со 27 додатоци и полнач.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторски одвртувач 3.6V - 1.3Ah

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: CDM1132
  • Достапност: На залиха
  • 1,999MKD


Поврзани производи

Акумулаторски одвртувач 4V - 1.5Ah

Акумулаторски одвртувач 4V - 1.5Ah

◆ Спецификации:- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)- Мак..

1,999MKD

Тагови: АКУМУЛАТОРСКИ ОДВРТУВАЧИ, БАТЕРИСКИ АЛАТИ