АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА 
16V (1.5Ah) 
FERM CDM1134 

Спецификации: 
• Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz 
• Напон на акумулаторот: 16V Li-lon (1.5Ah) 
• Максимален вртежен момент: 32Nm
• Брзина на празен од 1 брзина: 0-350min.
• Брзина на празен од 2 брзина: 0-1.300min.
• Стезни позиции: 17+1
• Време на полнење: 1 час

Опис
• Li-lon акумулатор
• LED светло
• Футер 1.0-10mm
• Регулација на стезни позиции
• 2 Механички брзини
• Варио.елек. контрола на брзина
• Кутија за складирање
• Дупчалката е со една батерија

Вклучено: 1-двостран бит

Гаранција: 2 години

Телефон: 078 204 142


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Акумулаторска дупчалка

  • Шифра на производ: CDM1134
  • Достапност: На залиха
  • 3,499MKD


Поврзани производи

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

Акумулаторскиот одвртувач FERM CDM1132 е пожелен за секој дом. Задачите во и околу вашиот дом ќе ста..

1,999MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1119

Акумулаторска дупчалка 12V - 1.5AH FERM CDM1119Спецификации Напон на полначот 100-240V, 50/60H..

3,999MKD

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Акумулаторска дупчалка FERM CDM1120

Спецификации Напон на полначот: 100-240V, 50/60HzНапон акумулатор: 18V Li-lon (1.5Ah)Макс.врт..

5,499MKD

Убодна пила + Батериска

Убодна пила + Батериска

СЕТ Убодна пила 550W FERM JSM1030 + Акумулаторска дупчалка 16V Li-Ion 1.5Ah..

4,699MKD 5,699MKD

Тагови: FERM, CDM1134, Акумулаторска дупчалка, Алати и машини