Индустриски фен

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W

ИНДУСТРИСКИ ФЕН 2000W

◆ Спецификации:- Напон: 230-240V, 50Hz- Моќност: 2.000W- Регулација на температура: Варијабилно- Те..

1,199MKD 1,499MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)