Акумулаторски одвртувач

Акумулаторски одвртувач 4V (1.5Ah)

Акумулаторски одвртувач 4V (1.5Ah)

◆ Спецификации:- Напон на полначот: 100-240V, 50/60Hz- Напон на акумулаторот: 4V Li-lon (1.5Ah)- Мак..

1,499MKD 1,999MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)