Акумулаторска дупчалка

Акумулаторска дупчалка 16V (1.5Ah)

Акумулаторска дупчалка 16V (1.5Ah)

◆ Спецификации: - Напон на полначот: 220V, 50/60Hz          ..

3,499MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)