Аголна брусилка 2500W - 230mm FERM AGM1088 

Спецификации                                        
Моќност                                           2500W
Дијаметар                                      230mm
Брз.празен од                          6.500/min.
Навој                                                     M14
Напон                                230-240V, 50Hz

Опис
-   Електронска рестарт функција
-   Lock-off копче
-   Мек старт
-   Заштитен браник
-   3m гумен кабел

Вклучено:  Рачка – Клуч

Гаранција: 2 години

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Аголна брусилка 2500W - 230mm

  • Шифра на производ: AGM1088
  • Достапност: На залиха
  • 4,799MKD


Поврзани производи

Аголна брусилка 850W - 125mm

Аголна брусилка 850W - 125mm

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm FERM AGM1087 ◆ Спецификации - Напон: 230-240V, 50Hz..

1,999MKD

Аголна брусилка 500W - 115mm

Аголна брусилка 500W - 115mm

Спецификации Напон: 230-240V, 50HzМоќност: 500WДијаметар: 115mmБрз.празен од: 11.000/min.Навој..

1,799MKD

Аголна брусилка + Брусни плочи

Аголна брусилка + Брусни плочи

Аголна брусилка 500W-115mm+25 Дискови за сечење инокс 115х1.0х22.23 Телефон: 078 204 142..

3,499MKD

Тагови: FERM, AGM1088, Аголна брусилка, Алати и машини