Спецификации: 
- Напон: 230-240V, 50Hz 
- Моќност: 500W 
- Дијаметар: 115mm 
- Брзина на празен од: 11.000/min. 
- Навој: M14 

 Опис
- Електронска рестарт функција
- Lock-on копче
- Кочница на вретено
- Заштитен браник
- 3m гумен кабел

 Вклучено:  Рачка – Клуч

◆ Гаранција: 2 години

◆ Цена: 1.799 денари

◆ Достава: Бесплатна

◆ Телефон: 078 204 142

◆ Линк до официјалната веб страница на FERM за овој производ: AGM1086

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

АГОЛНА БРУСИЛКА 500W - 115mm

  • Производител: FERM
  • Шифра на производ: AGM1086
  • Достапност: На залиха
  • 1,799MKD


Поврзани производи

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm

◆ Спецификации - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 850W - Дијаметар: 125mm - Брзи..

1,999MKD

АГОЛНА БРУСИЛКА 710W - 115mm PRO

АГОЛНА БРУСИЛКА 710W - 115mm PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 710W - Дијаметар: 1..

2,799MKD

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm PRO

АГОЛНА БРУСИЛКА 850W - 125mm PRO

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V, 50Hz - Моќност: 850W - Дијаметар: 125mm&..

2,999MKD

Тагови: АГОЛНИ БРУСИЛКИ, ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТИ