ADLER

Блендер рачен 300W ADLER AD-4622

Блендер рачен 300W ADLER AD-4622

Со рачниот блендер ADLER AD-4622 може лесно да се подготви вкусно смути или коктел...

880MKD

Прикажани од 1 до 1 од вкупно 1 (1 страна/и)